Albania Rafting Group

Albania Rafting Group organizon lundrime te mrekullueshme “rafting” ne Shqiperi me itenerare te ndryshme por udhetimi me i famshem konsiderohet ai ne Kanionet e Osumit. Natyra perreth dhe tingujt qetesues te rrjedhes se lumit, kombinuar me tete ujevarat dhe panoramen spektakolare te kanioneve tre-milion vjeçare jane nje aventure te paharrueshme!

Albania Rafting Group eshte organizata e pare sportivo-turistike ne vendin tone, themeluese e Federates Shqiptare te Rafting dhe anetare me te drejta te plota ne Federaten Nderkombetare te Rafting.

Nuk ka te dhena

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts