“Aquaman”

Papritur merr vesh që je trashëgimtari i mbretërisë nënujore Atlantis, dhe populli yt pret që t’i drejtosh e t’i shpëtosh.  Pak aventurë, pak fantazi, pak aksion. Me Jason Momoa, Nicole Kidman etj, vjen ne Kinema Millennium prej dates 20 Dhjetor 2018!

Info & Rezervime: Telefononi ne 04 22 53 654 /  22 53 655 ose vizitoni faqen zyrtare http://www.kinemamillennium.com .

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts