Festival

Home » Art & Kulture » Festival

Ylli Limani dhe Kida vijnë sëbashku më një performancë aspak të zakonshme!

Për t’ju gjendur më pranë njerëzve në kohën e pandemisë, operatori i rrjeteve telefonike, Vodafone Albania ka menduar t’ju sjellë festën në shtëpi ! Sot, datë 9 Maj, ora 21:00, Ylli Limani dhe Kida do të përformojnë për herë të parë online, për kënaqësinë e publikut, në një koncert virtual! Ndiqi live hitet e tyre në faqen e Instagramit të @

Ndiqe nga shtëpia: Koncert virtual nga artistët dhe personalitetet më të famshme botërore

Këtë të Shtunë, datë 18 Prill, artistë dhe personalitete të famshme nga e gjithë bota, duke përfshire Lady...

Colour Day Festival 2019

Colour Day Festival vjen për herë të dytë në Shqipëri dhe këtë herë ju sjell fabrikën e ngjyrave. Festivali i...

Dajti n’Fest 2019!

Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë, sëbashku me AKZM, EDS Foundation dhe UNDP Albania, ju ftojnë...

South Outdoor Festival

Borshi, një nga fshatrat më të mëdhenj të Shqipërisë së Jugut, i njohur për ujin e kristaltë, plazhin e...

“The Cloud Festival”

Bëhuni gati për një verë të paharrueshme në qytet! Ne datat 18 – 27 Maj 2018 organizohet “The Cloud...

Featured

Recent Posts