Oferta

Home » Oferta

DITA E VERES – Festimet ne Permet!

DITA E VERES – Festimet ne Permet! Ejani të festojmë së bashku me 17 Mars 2019!❤ “Convivium Slow Food” Përmet, për të katërtin vit rresht, organizon festën "Dita e Verës" në qytetin e Përmetit. Eventi realizohet me mbështetjen financiare të Ministrisë së Kulturës, të Bashkisë Përmet, kontributin eBashkisë Këlcyrë, Zyrës Arsimore Përmet, shoqata Vjosa...

DITA E VERES – Festimet ne Tirane!

+++DITA E VERES – Festimet ne Tirane! Kete te Diele, date 17 Mars 2019, nje program  i larmishem...

DITA E VERES – tek Pazari i Ri!

DITA E VERES – Dt. 17 Mars 2019, nga ora 11:00 tek 21:30 tek Pazari i Ri! Dita e Veres do te...

DITA E VERES – Udhetim ne Permet!

Kete te Diele, dt. 17 Mars 2019, @outing_albania organizon nje udhetim te paharrueshem 1 ditor ne Permet (Banjat Termale...

“Berlin, I Love You”

Shën Valentini kalohet më mirë duke parë një film romantik me të dashurin tuaj të zemrës Këtë të Enjte,...

Bamboo Spa Hammam

Surprizoni të dashurin tuaj me një paketë në çift, me trajtimet dhe produktet më ekskluzive të Spa-ve në...

Umami

Mbremjen magjike te dashurise do te mund ta shijoni ne Umami Tirana! 8 pjata te ndryshme me produkte te vecnta per...

Shen Valentini ne Dajt

Dajti Ekspres ju pret me një paketë e cila përfshin teleferikun, hotelin dhe restorantin kete Shen Valentin....

Vila Toscana

Nuk e keni menduar ende dhuraten per Shen Valentin? Çfare mund te jete me mire se nje darke romantike ne diten e Shen...

Da Michele Ristorante

Happy Valentines! Da Michele ju mirepret diten e te dashuruarve! Info dhe Rezervime: Telfononi ne...

Kinema Millenium

Nga seria e qyteteve të dashurisë këtë Shën Valentin ndalemi në ëndërrimtarin Berlin. Aktoret: Keira Nightly,...

Fancy Resto Lounge

Celebrate Valentine's Day in a fancy way!

Hotel Colosseo Tirane

Be My Valentine! Dhurojini Dashurise suaj nje Darke Romantike nen tingujt magjike te Violines!

Moli i Dashurise

Këtë 14 Shkurt, në Parkun e Liqenit do të përurohet "Moli i...

Who needs a guy?

Ladies, bring your best friends for a real five star experience at Tirana's most luxurious spot. Package available...

Teatri Metropol

Çdo gjë është më e bukur kur jeni në shoqërinë e njëri tjetrit! Prandaj Teatri Metropol ju...

Xheko Imperial

Date14 Shkurt 2019, ora 20:00, Xheko Imperial organizon nje Darke Gala me Muzike Live & Çift Balerinesh. Çmimi...

The Plaza Tirana

Gourmet Love The Plaza Tirana gives you the opportunity to dine in our elegant...

Mado Fusion Restaurant

Kete 14 Shkurt, Mado ju mirepret per te festuar sebashku! Info dhe Rezervime: Telefononi ne 0674440555...

Prestige Resort

Dashuria: ndjenja me sublime mbi kete Toke! Ne festojme me ju! Info dhe Rezervime: Telefononi ne...

The Bell Sushi Bar

Menu special per Shen Valentinin ne “The Bell Sushi Bar”! Info dhe Rezervime: Telefononi ne...

Piu 39 Food & Club

Spend a wonderful and  perfect Valentine's Day in our exclusive club! A special menu for you accompanied by beautiful...

Millennium Gourmet

Menu speciale per darken e Shen Valentinit, nen tingujt romantike te pianos! Info dhe Rezervime:...

Opium Sushi Bar

Degustation menu for Valentine's Day is now available! Info dhe...

Rogner Hotel

“Old but Gold” – Acoustic Live Music by Orgesa Zaimi. Reservation is necessary and will be kept until...

Featured

Recent Posts