Cineplexx Albania

Home » Kinema » Cineplexx Albania

“2 më mirë se 1”!

Per te festuar sebashku 5-vjetorin e Cineplexx TEG dhe hapjen e Cineplexx QTU, në datën 20 Dhjetor 2018, nga ora 14:00 – 23:00,  biletat do të kushtojnë vetëm 200 Lek/person! Perfshire edhe karriget VIP! Oferta vlen për të gjithë filmat e teknologjisë 2D e 3D, që do të shfaqen në: Cineplexx TEG Cineplexx QTU Info & rezervime:

“Java e Familjes”

Nga data 25 Nentor - 2 Dhjetor, për shtatë ditë me rradhë, në Cineplexx do të jetë Java e Familjes! Gjatë...

“Dita e Familjes”

Të Dielën, date 9 Dhjetor, ora 10:30 rikthehet në Cineplexx Tirana  "Dita e Familjes", për filmin e animuar "Ralph...

“Widows”

Katër aktoret e njohura Viola Davis, Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo dhe Elizabeth Debicki bashkohen në një triller...

“Dashuria s’mjafton”

Një produksion totalisht shqiptar, me regji e skenar nga Drilon Hoxha vjen ne Cineplexx prej dates 22 Nentor 2018! Ky...

“Asterix”

Në këtë periudhë festash, një tjetër film i animuar për fëmijë mbërrin në Cineplexx! Asterix: The Secret...

“Halloween Night” ne Cineplexx!

Halloween Night ne Cineplexx! Këtë Halloween Night rikthehet filmi horror “THE NUN” në shfaqjen e tij të...

Featured

Recent Posts