“Dita e Familjes”

Të Dielën, date 9 Dhjetor, ora 10:30 rikthehet në Cineplexx Tirana  “Dita e Familjes”, për filmin e animuar “Ralph Breaks the Internet”.

  • Dhurata, maskota dhe lojra nga Amita Fun
  • Animatorë
  • Tullumbace dhe facepaint
  • Këndi i punëdores

Për të gjithë mbajtësit e kartës së Klubit Familjar të Filmit, Paketa Speciale e Familjes do t’ju ofrojë çmime edhe më të leverdishme!

Info & rezervime: https://www.cineplexx.al

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts