“2 më mirë se 1”!

Per te festuar sebashku 5-vjetorin e Cineplexx TEG dhe hapjen e Cineplexx QTU, në datën 20 Dhjetor 2018, nga ora 14:00 – 23:00,  biletat do të kushtojnë vetëm 200 Lek/person! Perfshire edhe karriget VIP!

Oferta vlen për të gjithë filmat e teknologjisë 2D e 3D, që do të shfaqen në:

  • Cineplexx TEG
  • Cineplexx QTU

Info & rezervime: https://www.cineplexx.al

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts