“Java e Familjes”

Nga data 25 Nentor – 2 Dhjetor, për shtatë ditë me rradhë, në Cineplexx do të jetë Java e Familjes!

Gjatë paradites, në hollin e kinemasë do të organizohen çdo ditë lojra dhe aktivitete për fëmijët, që zgjedhin të festojnë pushimet me filmat “The Grinch”, “The Nutcracker and the Four Realms”, dhe “Smallfoot”.

Info & rezervime: https://www.cineplexx.al

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts