Klasa yoga falas duke filluar nga kjo javë

”Yoga” (shqip: “joga”) është një formë e hershme stërvitjeje, e cila fokusohet në forcën, fleksibilitetin dhe frymëmarrjen e trupit. Komponentët kryesorë të yoga janë postura dhe frymëmarrja. Për të gjithë ata që e praktikojnë dhe të gjithë ata që dëshirojnë t’a provojnë për herë të parë, cdo te Premte, duke filler nga data 12 Qershor, studio Tirana Yoga do të ofroje klasa yoga falas për të ghithë të interesuarit. Një gjest fisnik nga themeluesja, Rachel. Ja cfarë ka lajmëruar sefundmi ajo:

“Free Yoga Class| Every Friday 4-5 pm. Like ourselves, we know that many of you have been affected financially by Covid. Every week we will be offering a free community class on Fridays 4-5 pm.

This class can be booked for FREE and by anyone; no package required. This all-level flow class is open to our community (sangha) for FREE, though students can make a donation if they choose. Instructors will vary as this class is rotated amongst our regular teachers and teacher training graduates. “

Nuk ka te dhena

Nuk ka te dhena

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts