“Sunday Lunch”

Cdo te Dielë, duke filluar nga data 30 Dhjetor 2018, ora 11:30 – 16:00, ejani bashkë me familjen tuaj të provoni një eksperiencë të vërtetë ushqimi në Hilton Garden Inn!

Çmimi: 2300 ALL/person

Perfshihet:
-Pija Mirësardhëse (Prosecco or Verë Vendase)
-Kafe, Çaj dhe Ujë
-Pjata Ndërkombëtare & Tradicionale
-Waffle Station
-Variatete Ëmbëlsirash

-Fëmijët 0-6 vjeç hanë FALAS.

Për rezervime: Telefononi në +355 4 2200444.

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts