Sushi – All You Can Eat

Cdo te Hene, nga ora 20:00 deri në 22:00,  restoranti Salt Rest organizon “Sushi – All You Can Eat”. Ju mund te porosisni sushi sa te deshironi dhe kjo do te kushtoje 1990 Lek / person.

Per info & rezervime: Telefononi ne +355 69 400 0013.

Adresa: Rruga Pjeter Bogdani, 1001 Tirana, Albania.

Nuk ka te dhena

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts