Teatri i Kukullave

Teatri i Kukullave vjen cdo te Premte ne datat 8, 15, 22 Shkurt 2019 dhe 1 Mars 2019, ora 18:30 – 20:30 tek Toptani Shopping Center. Vogëlushët janë gjithmonë të parët!

 

Info dhe rezervime: Kontaktoni ne faqen e Facebook ose +3554540999.

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts