The Bell Sushi Bar

Menu special per Shen Valentinin ne “The Bell Sushi Bar”!

Info dhe Rezervime: Telefononi ne 0695596472!

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts