Trageti Alpin

Nje udhetim i mrekullueshem mes maleve. Nëse jeni duke kërkuar për një aventurë malore, peizazhe qe të lëne pa frymë, gryka të ngushta, kodra të gjelbra dhe qetësi, atëherë duhet te konsideroni nje udhetim me tragetin Alpin i cili lidh liqenin e Komanit me Fierzën.

Nga Komani në Fierzë fillimisht ekzistonte një linjë tragetesh e krijuar për të transportuar vendasit nga njëra anë në tjetrën. Në ditët e sotme kjo linjë preferohet gjithmone e me shume nga turistët që udhëtojnë nga Shkodra në Valbone, ose nga ata që deshirojnë të admirojne pamjet natyrore që te lene pa frymë gjatë rrugës.

Nuk ka te dhena

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts