“Widows”

Katër aktoret e njohura Viola Davis, Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo dhe Elizabeth Debicki bashkohen në një triller të jashtëzakonshem me një mision të përbashkët. Widows nga data 22 Nëntor vjen në Cineplexx!

Info & rezervime: https://www.cineplexx.al

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts