Ylli Limani dhe Kida vijnë sëbashku më një performancë aspak të zakonshme!

Për t’ju gjendur më pranë njerëzve në kohën e pandemisë, operatori i rrjeteve telefonike, Vodafone Albania ka menduar t’ju sjellë festën në shtëpi !

Sot, datë 9 Maj, ora 21:00, Ylli Limani dhe Kida do të përformojnë për herë të parë online, për kënaqësinë e publikut, në një koncert virtual!

Ndiqi live hitet e tyre në faqen e Instagramit të @vodafonealbania apo @juthbyvodafone.

 

 

Nuk ka te dhena

Nuk ka te dhena

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues, komenti nuk do të publikohet nga moderatori.

Featured

Recent Posts